( ID:  ) SHITET Ap 2+1, Don Bosko, prane Viva Market, Cmimi 91.900 €

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Sale € 91,900 - Apartment
90 2 Bedrooms 1 Bathrooms Print

Don Bosko, prane Viva Market, Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, siperfaqe 90 M2 me te perbashket, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim lindje. Cmimi 91.900 € i padiskutueshem.

Property Map

Similar Properties