QERA Ap 1+1 Rr Kavajes, cmimi 210 Euro

  • WhatsApp Image 2022-06-27 at 11.03.06 AM
  • WhatsApp Image 2022-06-27 at 11.03.02 AM
  • WhatsApp Image 2022-06-27 at 11.03.07 AM
  • WhatsApp Image 2022-06-27 at 11.03.07 AM (1)

Rent € 210 - Apartment
75 1 Bedroom 1 Bathrooms Print

Rr Kavajes, Jepet me Qera Apartament 1+1 ne shtepi private, e mobiluar, kati 1, siperfaqe 70 M2, me oborr me gjelbrim, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim vec, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhoma gjumi, tualete, Cmimi 210 €.

Features

Property Map

Similar Properties