Rent, Apartment 2 Bedroom, Komuna Parisit, Tirana

 • IMG_7110
 • IMG_7112
 • IMG_7113
 • IMG_7114
 • IMG_7115
 • IMG_7117
 • IMG_7118
 • IMG_7120
 • IMG_7121
 • IMG_7122
 • IMG_7123
 • IMG_7124

Property ID : 221540

Rent € 225 - Apartment
100 2 Bedrooms 1 Bathrooms Print

Komuna Parisit, perball Qendres Kristal, jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar, me sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, shtepi me hapsir. Jepet me qera 30.000 Leke

Property Map

Similar Properties