Qera,ID 239050,Ap 3+1,rruga Abdyl Frasheri,Cmimi 1000 Euro.

Property ID : 239050

Rent € 750 - Apartment
110 4 Bedrooms 2 Bathrooms Print

Ne rrugen Abdyl Frasheri,afer Presidences,jepet me qera Ap 4+1,ne katin e katert,me sip 110m2,ne pallat ekzistues,jepet per Hostel,i mobiluar,ka tre kondicionere dhe dy tualete.ID 239050,Cmimi 1000 Euro.

Property Map

Similar Properties