SALE,Ap 3+1,ID 131168,Ne Qender te Tiranes, pas 9-Katesheve dhe Prokurorise se pergjithshme

 • IMG-20181103-WA0005
 • IMG-20181103-WA0002
 • IMG-20181103-WA0003
 • IMG-20181103-WA0004
 • IMG-20181103-WA0008
 • IMG-20181103-WA0009
 • IMG-20181103-WA0010
 • IMG-20181103-WA0013
 • IMG-20181103-WA0014
 • IMG-20181103-WA0015
 • IMG-20181103-WA0017

Property ID : 131168

Sale € 182,000 i diskutueshem - Apartment
134 3 Bedrooms 2 Bathrooms Print

Ne Qender te Tiranes, pas 9-Katesheve dhe Prokurorise se pergjithshme, Shitet Ap 3+1 I Ri, me punime extra dhe shume cilesore, sip 152 m2, kati 2 me dy ashensore, me hipoteke 134 m2, ka 3 dhoma gjumi, sallon I madh per ndenje,guzhine per gatim e ngrenje eshte vec, dy tualete nje (me dritare), 2 ballkone, dy koridore,dritaret me plastike, dopio xham e grila, punime gipsi, 4 kondicioner , planimetri shum e pershtatshme per banim, zyre, klinika, biznes etj, orientim me diell. Shitet 1217 euro/m2,total 185.000 Euro.

Property Map

Similar Properties