( ID:  111439) SHITET Shtepi Private: Ap 1+1 plus oborr, Tek kthesa Kamzes, Cmimi 85.000 €

  • 1
  • 3
  • 2
  • 5
  • 6
  • 4
  • 7

ID e Prones : 111439

Shitje € 85,000 - Apartament, Toke
397 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Tek kthesa Kamzes, Shitet shtepi private ( Ap 1+1 ) plus oborr, ndertim i ri, me Hipoteke, siperfaqe ndertimi 73.4  M2 dhe siperfaqe trualli 397 m2 , Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet,  dhom gjumi, tualete, ballkon. Cmimi 85.000 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme