( ID:  131261 ) SHITET Ap 3+1, Rr Don Bosko, Cmimi 175.000 €

ID e Prones : 131267

Shitje € 175,000  
190 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, siperfaqe 190 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma, 2 tualete, verand te madhe 70 m2, kondicioner. Cmimi 175.000 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme