( ID: 139079 ) SHITET Ap 3+1, Bllok, prane Librit Universitar, Cmimi 180.000 €

ID e Prones : 139079

Shitje € 180,000 - Apartament
100 3 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Bllok, prane Librit Universitar, Shitet Apartament 3+1 ne pallat egzistues, me Hipoteke, kati 4 , siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma,  tualet, 2 ballkone, kondicioner. Cmimi 180.000 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme