( ID 171493 ) Shitet Bar-Kafe afer Ish Bllokut, Cmimi 280.000 Euro

  • IMG_7263
  • IMG_7262
  • IMG_7268
  • IMG_7269
  • IMG_7264
  • IMG_7266
  • IMG_7267

ID e Prones : 171493

Shitje € 280,000 - Bar Kafe
75 1 Banjo Print

Afer ish Bllokut, buze rruge kryesore, shitet Bar – Kafe moderne dhe kofidenciale, sip. 80 m2 ( me Hipoteke Njesi sip 75 m2 ), punime druri dhe arredim me arkitekt, shitet me gjihte biznes 3700 Euro/m2 ose klering ( Apartament ). Jepet me qera 1200 Euro.

 

Cel: 0692058767

Harta e Prones

Prona te ngjashme