( ID:  211318) QERA Ap 1+1, Qender, ne Blv Zogu Pare, prane Albanian University, Cmimi 320 €

  • WhatsApp Image 2022-07-03 at 11.51.19 AM (1)
  • WhatsApp Image 2022-07-03 at 11.51.17 AM (1)
  • WhatsApp Image 2022-07-03 at 11.51.17 AM
  • WhatsApp Image 2022-07-03 at 11.51.17 AM (2)

ID e Prones : 211318

Qera € 320 - Apartament
70 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Qender, ne Blv Zogu Pare, prane Albanian University, Jepet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, mobilim i ri, , kati 5 b, siperfaqe 70 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhom gjumi, tualete, ballkon, 2 kondicioner. Cmimi 320 € i padiskutueshem.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme