(ID 211554) Jepet me Qera Ap 1+1, Astir, prane Raiffeisen Bank, Cmimi 245 Euro

  • WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.45.45 (2)
  • WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.45.45 (1)
  • WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.45.45
  • WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.45.45 (4)
  • WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.45.45 (3)

ID e Prones : 211554

Qera € 245 i diskutueshem - Apartament
60 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Astir, prane Raiffeisen Bank jepet me Qera Ap 1+1, me sip 60 m2, kati 6 me ashensor. I mobiluar, me aneks gatimi, soxhorno, kondicioner dhe 1 ballkon.

Harta e Prones

Prona te ngjashme