( ID: 2211020 ) QERA Ap 2+1, Ish Stacioni Trenit, prane Bar Kafe Mulliri Vjeter, Cmimi 400 €

 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.45 (1)
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.43
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.45
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.44
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.46
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.48
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.47 (1)
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.49
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.48 (1)
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.47
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.46 (1)
 • WhatsApp Image 2021-09-20 at 14.13.49 (1)

ID e Prones : 2211020

Qera € 400 - Apartament
100 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Ish Stacioni Trenit, prane Bar Kafe Mulliri Vjeter, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 9 me ashensor, siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner. Cmimi 400 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme