( ID: 2211024 ) QERA Ap 2+1, Rr Durrsit, Cmimi 600 €

  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.13 PM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.15 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.15 PM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.12 PM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.15 PM (2)
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.10 PM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.11 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 3.31.11 PM

ID e Prones : 2211024

Qera € 600 - Apartament
90 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Rr Durrsit, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, ashensor, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, kondicioner. Cmimi 600 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme