( ID 221894 ) QERA Ap 2+1 prane Prokuroris Cmimi 350 Euro

  • 1
  • 2
  • WhatsApp Image 2020-12-25 at 14.05.24
  • 5
  • 3
  • WhatsApp Image 2020-12-25 at 14.05.33
  • WhatsApp Image 2020-12-25 at 14.05.28
  • 8
  • 9

ID e Prones : 221894

Qera € 350 - Apartament
90 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Prane Prokuroris, ne Rrugen Haxhi Dalliu, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi,  tualet, ballkon, kondicioner. Cmimi 350 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme