( ID: 229319) QERA Ap 2+1, Rr Durresit, Cmimi 450 €

  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.32 AM
  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.34 AM
  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.33 AM
  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.31 AM
  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.36 AM
  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.35 AM (1)
  • WhatsApp Image 2022-08-12 at 11.54.29 AM

ID e Prones : 229319

Qera € 450 - Apartament
80 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Rr Durresit, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat egzistues, mobilim bashkohor, kati 3, siperfaqe 80 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, xtualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 450 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme