( ID: 231288 ) QERA Ap 3+1, Rr Dritan Hoxha, Cmimi 800 €

  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.42 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.43 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.45 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.44 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.46 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.47 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.48 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.50 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.48 PM
  • WhatsApp Image 2022-08-05 at 6.32.50 PM (1)

ID e Prones : 231288

Qera € 800 - Apartament
140 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Rr Dritan Hoxha, prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire, Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, mobilim modern i ri, kati 7 me ashensor, siperfaqe 140 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim vec, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner inverter ne cdo ambient. Cmimi 800 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme