( ID:  231289) QERA Ap 3+1 me verand, Rruga Durresit, Cmimi 1.200 €

 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.48 PM
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.48 PM (1)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.49 PM
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.50 PM (2)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.49 PM (3)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.50 PM (1)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.49 PM (5)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.49 PM (6)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.49 PM (2)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.49 PM (1)
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.50 PM
 • WhatsApp Image 2022-09-19 at 7.30.50 PM (5)

ID e Prones : 231289

Qera € 1,200 - Apartament
220 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Rruga Durresit, Jepet me Qera Apartament 3+1 me verand te madhe, ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 8 me ashensor, siperfaqe 220 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 1.200 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme