( ID:) QERA Ap 1+1 ne Vile, Porcelan, prane GoTech, Cmimi 207 €

  • WhatsAp
  • WhatsApp Image 2022-03-03 at 10.51.47
  • WhatsApp Image 2022-03-03 at 10.51.48

Qera € 207 - Apartament, Vilë
55 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Porcelan, prane GoTech, Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Vile, mobilim bashkohor, kati 2, siperfaqe 55 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, dhom gjumi, tualet, ballkon

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme