( ID: ) QERA Ap 1+1, Rr Mine Peza, prane Prokurorise, Cmimi 68.000 €

  • WhatsApp Image 2022-06-30 at 4.43.42 PM
  • WhatsApp Image 2022-06-30 at 4.43.45 PM
  • WhatsApp Image 2022-06-30 at 4.43.46 PM
  • WhatsApp Image 2022-06-30 at 4.43.45 PM (1)

Shitje € 68,000 - Apartament
56 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Rr Mine Peza, prane Prokurorise,  SHITET Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, kati 2, siperfaqe 56 M2, me Hipoteke, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhom gjumi, tualete, ballkon. Cmimi 68.000 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme