( ID:  ) QERA Ap 1+1, Rruga Barrikadave, Cmimi 380 €

  • WhatsApp Image 2023-01-11 at 13.35.25
  • WhatsApp Image 2023-01-11 at 13.36.20
  • WhatsApp Image 2023-01-11 at 13.36.21 (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-11 at 13.36.21
  • WhatsApp Image 2023-01-11 at 13.36.21 (2)

Qera € 380 - Apartament
65 1 Dhome Gjumi 1 Banjo 1 Garazh Print

Rruga Barrikadave, Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i pa mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 65 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor , dhom gjumi, tualet, ballkon, post parkimi 60 Euro plus cmimit te qeras. Cmimi 380 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme