( ID: ) QERA Ap 2+1, Don Bosko, Cmimi 450 €

  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.45
  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.24
  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.35
  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.29
  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.29 (1)
  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.33
  • WhatsApp Image 2023-03-16 at 12.45.49

Qera € 450 - Apartament
95 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Don Bosko, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, verand, kondicioner. Cmimi 450 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme