( ID:  ) QERA Ap 2+1, Don Bosko, prane Credins Bank, Cmimi 256 €

  • WhatsApp Image 2022-07-11 at 9.59.21 AM
  • WhatsApp Image 2022-07-11 at 9.59.28 AM
  • WhatsApp Image 2022-07-11 at 9.59.27 AM
  • WhatsApp Image 2022-07-11 at 9.59.26 AM
  • WhatsApp Image 2022-07-11 at 9.59.28 AM (1)

Qera € 256 - Apartament, Vilë
110 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

 

Don Bosko, prane Credins Bank, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Vile, e mobiluar, kati 1, siperfaqe 110 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi,  tualet, ballkon, oborr 70 m2 per parkim, kondicioner. Cmimi 256 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme