( ID: ) QERA Ap 2+1, prane Pazarit te Ri, Cmimi 550 €

  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.50 (2)
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.50 (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.50
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.49
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.44
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.46
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.40
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.06.48

Qera € 550 - Apartament
110 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Prane Pazarit te Ri, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 4 me ashensor, siperfaqe 110 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 2 kondicioner. Cmimi 550 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme