( ID: ) QERA Ap 2+1, Rr Dibres, prane Selvis, Cmimi 400 €

  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.03.09
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.03.08
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.03.07
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.03.10

Qera € 400 - Apartament
95 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Rr Dibres, prane Selvis, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 4 me ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, 2 kondicioner. Cmimi 400 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme