( ID:  ) QERA Ap 2+1, Rruga Durresit, Cmimi 450 €

  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.15 PM
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.15 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.10 PM
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.12 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.14 PM
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.14 PM (3)
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.40.14 PM (2)
  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 12.39.49 PM

Qera € 450 - Apartament
110 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Rruga Durresit, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, e mobiluar, kati 4 me ashensor, siperfaqe 110 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim vec, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 450 € pa tax.

Harta e Prones

Prona te ngjashme