( ID:  ) QERA Ap 2+1, Rruga Elbasanit, prane Ambasades Turke, Cmimi 250 €

  • WhatsApp Image 2022-03-31 at 3.14.49 PM
  • WhatsApp Image 2022-03-31 at 3.14.50 PM
  • WhatsApp Image 2022-03-31 at 3.14.47 PM (1)
  • WhatsApp Image 2022-03-31 at 3.14.45 PM
  • WhatsApp Image 2022-03-31 at 3.14.48 PM
  • WhatsApp Image 2022-03-31 at 3.14.47 PM

Qera € 250 - Apartament, Vilë
100 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Turke, Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Vile te Re,mobilim bashkohor, kati 2, siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, 3 ballkone, kondicioner. Cmimi 250 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme