( ID:  ) QERA Ap 2+1,Myslym Shyr, Cmimi 600 €

  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.10.23
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.10.20
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.10.23 (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.10.24 (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.10.24
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.10.26 (1)
  • WhatsApp Image 2023-01-09 at 11.12.25

Qera € 600 i diskutueshem - Apartament
100 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Myslym Shyr, Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, mobilim bashkohor, kati 5, siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 600 € me taks te perfshir.

Harta e Prones

Prona te ngjashme