( ID:  ) QERA Garzoniere, Rr Durresit, Cmimi 280 €

  • WhatsApp Image 2023-06-05 at 09.17.58 (1)
  • WhatsApp Image 2023-06-05 at 09.17.57 (1)
  • WhatsApp Image 2023-06-05 at 09.17.58

Qera € 280 - Apartament
40 1 Dhome Gjumi Print

Rruga Durresit, Jepet me Qera Garzoniere ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, ashensor, siperfaqe 40 M2, Apartamenti eshte i organizuar me nje ambient per ndenje, gatim dhe fjetje, koridor,  tualet, kondicioner. Cmimi  30.000 Leke.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme