( ID:  ) SHITET Ap 2+1, Don Bosko, prane Viva Market, Cmimi 94.000 €

  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.39 AM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.40 AM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.41 AM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.42 AM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.43 AM (1)
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.44 AM
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.44 AM (1)
  • WhatsApp Image 2022-09-30 at 10.53.40 AM (1)

Shitje € 94,000 - Apartament
90 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Don Bosko, prane Viva Market, Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, siperfaqe 90 M2 me te perbashket, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 94.000 € i padiskutueshem.

Harta e Prones

Prona te ngjashme