( ID:  ) SHITET Ap 2+1, Rruga Dibres, prane Rajonit Nr 4, Cmimi 67.500 €

  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 11.57.34 AM
  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 11.57.39 AM
  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 11.57.49 AM (3)
  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 11.57.49 AM (1)
  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 11.57.45 AM
  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 11.57.49 AM (2)

Shitje € 67,500 - Apartament
98 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Rruga Dibres, prane Rajonit Nr 4,  Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 1 i ngritur nga toka, siperfaqe 98 M2 realisht bashk me shtese kurse ne hipotek 63.3 m2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe aneks gatimi, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi te medha, tualete. Cmimi 67.500 €.

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme