( ID:111418 ) SHITET Ap 1+1,Yzberisht prane pallateve Cabej, Cmimi 38000 €

ID e Prones : 111418

Shitje € 38,000 I diskuteshem - Apartament
65 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Yzberisht prane pallateve Cabej, Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Kontrate porosie, mobiluar, kati 4 , siperfaqe 65 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Cmimi 38000 €.

Harta e Prones

Prona te ngjashme