Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Perball Albtelecomit, Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • ESJF3943
  • MZNE7160
  • OGCX7618

ID e Prones : 219136

Qera € 300 i padiskutueshem - Apartament
1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Myslym Shyri, afer Intersport, jepet me qera Ap 1+1 me mobilim shum te mir, sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, tualet me dritare dhe kabin dushi moderne me fasad xhami, kondicioner. Jepet me qera 40.000 Leke i pa diskutueshem.

Harta e Prones

Prona te ngjashme