Qera, Apartament 1+1, Tek ish Stacioni Trenit, Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Prones : 211346

Qera € 300 i diskutueshem - Apartament
56 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

OKAZION Tek Stacioni trenit jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri buze rruge, i mobiluar, sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, tualet, kati 4, ashensor. Jepet me qera 300 Euro i diskutueshem.

Harta e Prones

Prona te ngjashme