Qera, Apartament 1+1, Tek Komuna Parisit, Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Prones : 211347

Qera € 260 - Apartament
65 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

OKAZION Tek Komuna Parisit, afer Universitetit New York, jepet me qera Ap 1+1 me mobilim te mire, sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, ashensore, shtepi me hapsir, pallat cilesor. Jepet me qera 260 Euro.

Harta e Prones

Prona te ngjashme