Qera , Apartament 2+1 , Bllok , Rruga Ismail Qemali , Tirane

 • 1_120702 (9)
 • 1_120702 (10)
 • 1_120702 (11)
 • 1_120702 (12)
 • 1_120702 (13)
 • 1_120702 (14)
 • 1_120702 (15)
 • 1_120702 (16)
 • 1_120702 (17)
 • 1_120702 (18)
 • 1_120702 (19)

ID e Prones : 221408

Qera € 600 - Apartament
125 m² 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Bllok , Rruga Ismail Qemali  jepet me qera Ap 2+1 , Sip. 125 m², me verand 25 m² ,  kati 6 i banimit , pallat i ri dhe shume cilsor , i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore ,  TV Plazem dhe internet , 2 tualete , lavastovilie ,  kondicioner , orientimi me diell lindje-jug , parkim i garantuar. Jepet me qera  600  €

Video e Prones
Qera , Apartament 2+1 , Bllok , Rruga Ismail Qemali , Tirane
Harta e Prones

Prona te ngjashme