Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri Rruga Him Kolli , Tirane

 • IMG_3_120209
 • IMG_3_120250
 • IMG_3_120257
 • IMG_3_120301
 • IMG_3_120309
 • IMG_3_120319
 • IMG_3_120325
 • IMG_3_120342
 • IMG_3_120356
 • IMG_3_120401

ID e Prones : 231068

Qera € 700 per month - Apartament
160 m² 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo 1 Garazh Print

Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, jepet me qera Ap. 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar totalisht ne menyre moderne dhe cilesore, sip. 160 m², kati 4 i banimit me ashensor, 3 kondicionere, 2 tualete me dritare, guzhina e gatimit-ngrenie ne vehte, 2 ballkone, 2 dhoma gjumi me krevat dopio dhe njera me 2 krevate tek, orientim me diell L-P, garazhe i perfshire ne cmim. Jepet 700 euro ne muaj

Video e Prones
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri Rruga Him Kolli , Tirane
Harta e Prones

Submitted by Europa Real Estate

 • Celular : +355 69 205 87 67
 • Telefon : +355 4 22 28 536


Know More

Kontakt

Loading...

Prona te ngjashme