Qera, Apartament 2+1, Ne fillim te Tregut Elektrik , Tirane

  • IMG_6974
  • IMG_6975
  • IMG_6976
  • IMG_6977
  • IMG_6978
  • IMG_6979
  • IMG_6980
  • IMG_6981
  • IMG_6982
  • IMG_6983

ID e Prones : 229164

Qera € 300 i diskutueshem - Apartament
90 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

SUPER OKAZION Ne vazhdim te Shkolles te Baletit, ne fillim te Tregut Elektrik jepet me qera Ap 2+1 me mobilim te ri shum te mire, sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet me dritare, ballkon, siperfaqe 90 m2. Jepet me qera 40.000 i dsikutueshem.

Harta e Prones

Prona te ngjashme