Qera, Apartament 2+1, Rruga Bogdaneve , Tirane

 • IMG_9515
 • IMG_9516
 • IMG_9516c
 • IMG_9517
 • IMG_9518
 • IMG_9520
 • IMG_9521
 • IMG_9522
 • IMG_9523
 • IMG_9524
 • IMG_9525
 • IMG_9525c
 • IMG_9526
 • IMG_9527

ID e Prones : 221283

Qera € 750 Per month - Apartament
115 m² 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Rr. Bogdaneve, tek pallati Carapulit, jepet me qera Ap. 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar totalisht ne menyre moderne, sip. 115 m²,  kondicioner cdo dhome, 2 tualete me dritare, ballkon, orientim me diell, pallati me roje dhe sistem kamerash  24 ore ne dite, 2 ashensore me chip,  nder pallatet me cilesore ne Tirane. 750 euro

Harta e Prones

Submitted by Europa Real Estate

 • Celular : +355 69 205 87 67
 • Telefon : +355 4 22 28 536


Know More

Kontakt

Loading...

Prona te ngjashme