Qera, Apartament 2+1, Tek Komuna Parisit, Tirane

 • IMG_7110
 • IMG_7112
 • IMG_7113
 • IMG_7114
 • IMG_7115
 • IMG_7117
 • IMG_7118
 • IMG_7120
 • IMG_7121
 • IMG_7122
 • IMG_7123
 • IMG_7124

ID e Prones : 221540

Qera € 225 - Apartament
100 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

OKAZION Komuna Parisit, perball Qendres Kristal, jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar, me sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, ashensor, shtepi me hapsir. Jepet me qera 30.000 Leke

Harta e Prones

Prona te ngjashme