Qera, ID 271286, Bar Kafe, Piceri, Fast Food, Tek Fresku 400 Euro

  • 1
  • 2

ID e Prones : 271286

Qera € 400 - Bar Kafe
200 Print

Tek Fresku, Jepet me qera Bar Kafe, Fast Food Piceri,  200 m2, 2 amjente, 50m2 Bar Kafe dhe 50 m2 Piceri Fast Food, investim 30 mij euro, ne gjendje pune,100 m2 verand 6 tovolibna dhe 2 TV, 2 tualete, Nqs behet pages 1 vjeqare perfitohet 2 muaj falas 15% eshte i perfshire ne cmim 400 Euro. ID e prones 271286

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme