Qera, ID 271289, Lokal, Tek Myslym Shyri, 700 Euro

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Prones : 271289

Qera € 700 - Bar Kafe
70 Print

Tek Myslym Shyri, prane Tregut Cam, Jepet me qera Lokal, me sip 70 m2+ 50 m2 verand, ne rreshtin e dyte me pamje nga  rruga, i mobiluar, kondicioner, tualet, e pershtashme  dhe per rostorant, fas food, etj.. Cmimi 700 Euro. ID e prones 271289

Karakteristika

Harta e Prones

Prona te ngjashme