Qera, Restorant ose Bar-Kafe, Rruga Myslym Shyri , Tirane

 • IMG_9763
 • IMG_9764
 • IMG_9765
 • IMG_9766
 • IMG_9767
 • IMG_9768
 • IMG_9769
 • IMG_9770
 • IMG_9771
 • IMG_9772
 • IMG_9773
 • IMG_9774
 • IMG_9775
 • IMG_9776
 • IMG_9777

ID e Prones : 271131

Qera € 1,500 per month - Biznes, Dyqan
730  m² 1 Dhome Gjumi 4 Banjo Print

Myslym Shyri, 20 metra nga Adidasi tek Rr. Islam Alla, jepet me qera ambient bosh i pershtatshem per Bar Kafe Restorant, kati zero, sip. 130 m² ambienti dhe 600 m² verande (toke private qe nuk paguhet shume tek Bashkia), 4 tualete dy brenda dhe dy jashte, ambienti i brendeshem rregudhohet nga Qiradhenesi (fasade xhami, tualetet, elektriket ….). Jepet me qera 1500 euro ne muaj

Video e Prones
Qera, Restorant ose Bar-Kafe, Rruga Myslym Shyri , Tirane
Harta e Prones

Submitted by Europa Real Estate

 • Celular : +355 69 205 87 67
 • Telefon : +355 4 22 28 536


Know More

Kontakt

Loading...

Prona te ngjashme