Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Prones : 219134

Qera € 225 - Apartament
65 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

Stadiumi Dinamo, tek Shushica, jepet me qera Ap 1+1 i mobiluar, sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, shtepi me hapsir. Jepet me qera 225 Euro

Harta e Prones

Prona te ngjashme