Qera, Apartament 1+1, Rruga Durresit, Tirane

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Prones : 211231

Qera € 300 - Apartament
70 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

SUPER OKAZION Tek Rruga Durresit afer Bar Kafe Brilant jepet me qera Ap 1+1 me mobilim shum te mir dhe te ri, sogjorno vec, gatim vec, dhome gjumi, tualet me kabin dushi, e shtruar me parket, kondicioner. Jepet me qera 300 Euro.

Harta e Prones

Prona te ngjashme