Qera, Apartament 1+1, Rruga Margarita Tutolani, Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Prones : 211345

Qera € 300 - Apartament
70 1 Dhome Gjumi 1 Banjo Print

OKAZION Afer Petro Ninit tek Rruga Margarita Tutolani, jepet me qera Ap 1+1 i mobiluar mire, me sogjorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, ashensor. Jepet me qera 300 Euro.

Harta e Prones

Prona te ngjashme