Shitje, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, afer Vizion + , Tirane

 • IMG_02_112142
 • IMG_02_112208
 • IMG_02_112255
 • IMG_02_112307
 • IMG_02_112411
 • IMG_02_112423
 • IMG_02_112502
 • IMG_02_112514
 • IMG_02_112722
 • IMG_02_112749
 • IMG_02_112813
 • IMG_02_112915

ID e Prones : 121484

Shitje € 75,000 i diskutueshem - Apartament
103 m² 2 Dhoma Gjumi 1 Banjo Print

Don Bosko, afer  Kompleksit Vizion +, pall buze rruges kryesore, shitet Ap. 2+1 i Ri, sip. 103 m², me kontrate porosie nga firma, kati i 2 i banimit, tualet, 2 ballkone, mundesi per tualet te dyte, orientimi Jug-Lindje. Shitet e mobiluar (hicet vetem Tv dhe 2 dysheke) 75 000 euro i diskutueshem

Harta e Prones

Submitted by Europa Real Estate

 • Celular : +355 69 205 87 67
 • Telefon : +355 4 22 28 536


Know More

Kontakt

Loading...

Prona te ngjashme