Shitje, Apartament 2+1, Rruga Merdar Shtylla, Komuna Parisit , Tirane

 • IMG_6_115608
 • IMG_6_115639
 • IMG_6_115658
 • IMG_6_115715
 • IMG_6_115729
 • IMG_6_115746
 • IMG_6_115759
 • IMG_6_115836
 • IMG_6_115900
 • IMG_6_115909

ID e Prones : 121536

Shitje € 89,000 - Apartament
113 m² 2 Dhoma Gjumi 2 Banjo 1 Garazh Print

Tek Komuna e Parisit, afer ish Universitet New York, shitet Ap. 2+1 i Ri, sip. 113 m² (105 m² me Hipoteke), kati 10 (jo i fundit), ashensor, 2 dhoma te medha gjumi, salon i madhe per ndenje gatim e ngrenie, 2 tualete (1 me dritare e vaske), ballkon, punime extra e modern, tavane te varura gipsi me ndricim te vecante, e gjithe shtepia e shtruar me moket, dritaret me grrila, 3 kondicionere. Shitet bosh 89 000 €  ose e Mobiluar komplet luks 100 000 € si dhe nje garazhe personal me cepen 14 000 €

Floor Plans

Planimetria e Shtepise

Video e Prones
Shitje, Apartament 2+1, Rruga Merdar Shtylla, Komuna Parisit , Tirane
Harta e Prones

Submitted by Europa Real Estate

 • Celular : +355 69 205 87 67
 • Telefon : +355 4 22 28 536


Know More

Kontakt

Loading...

Prona te ngjashme