Shitje, Apartament 4+1, Rr. Myslym Shyri, Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Prones : 131160

Shitje € 242,000 I diskutueshem 
155 4 Dhoma Gjumi 2 Banjo Print

Nga fillimi I Rruges Myslym Shyri, ne nje vend te qete dhe me pamje shume te bukur te Tiranes shitet komplet kati i siperm i pallatit te ri, Sip. 155 m² banim + 175 m² verande, me ashensor, kati 7, ka 3 dhoma gjumi, salon I vecante per pritje, guzhine e vecante per gatim-ngrenie e ndenje, 2 tualete me dritare (nje ne dhomen e ciftit), koridor i madh tip salloni. Veranda eshte shtruar me pllaka, me ndricim dhe mundesi mbulimi sipas deshires me punime druri etj., uj i garantuar me cistern e pome personale, punime cilsore, me Hipotek, orientim L-J-P. Shitet per arsyje emigrimi 1000 Euro/m² dhe veranda 500 Euro/m², gjithsejt 242 000 Euro I diskutueshem.

Video e Prones
Shitje, Apartament 4+1, Rr. Myslym Shyri, Tirane
Harta e Prones

Prona te ngjashme